Od 4 kwietnia- opiekunka do leżącej pani w Münster

Cekal Recruitment Ltd
Opublikowany
29 marca 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1500 €
Miasto
Münster
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Podstawowy, Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
Rok, 1-5 lat, 6-10 lat
Długość zlecenia
8 tygodni
Palenie papierosów
Nie

Opis

AZ Partner zatrudnia opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech

OPIS STANOWISKA
MIEJSCE PRACY - 48155 Münster

Do opieki Pani 82 lata, mieszka tez jej partner nie do opieki,, 160 cm, 41 kg, ,

choroby: słabość starcza, chroniczne biegunki, wymioty, choroba reumatyczna, Pflegedienst przychodzi,
pani jest leżąca, trzeba pomóc się umyć, ubrać ,
jest materac przeciwodleżynowy, łóżko pielęgnacyjne, balkonik, wózek,

inkontynencja-pieluchy, wkładki, zaburzenia jedzenia wszystko płynne, potrzebuje pomocy w nocy ale sama umie iść na krzesło toaletowe, obrzeza miasta, dom jednorodzinny, zakupy do 15 min, internet jest

WYMAGANIA
- OPIEKUNKA musi mieć doświadczenie przy opiece
- JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
- stawka miesięczna: 1500 Euro na rękę
- legalną pracę na niemieckich skladkach
- wynagrodzenie w euro lub w złotówkach
- firma ponosi koszty transportu