Opiekunka, około 455, 00 GBP/tydź. KENT

PL DIRECT RECRUIT LTD
Opublikowany
29 marca 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
455 £
Miasto
Hythe
Znajomość języka
Angielski
Poziom Języka
Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
1-5 lat, 6-10 lat
Długość zlecenia
8 tygodni
Palenie papierosów
Nie

Opis

PL Direct Recruit Ltd specjalizuje się wyłącznie w rekrutacji personelu z Polski do domów opieki i do opieki indywidualnych klientów w ich domach w Wielkiej Brytanii Company name: PL DIRECT RECRUIT LTD Company number: 08639746

OPIS STANOWISKA

Praca polega na opiece nad osobami niepełnosprawnymi oraz starszymi.
Pomoc w codziennych czynności higienicznych, pomoc w ubieraniu, jedzeniu itd.
Kent reprezentuje spokojny i wysokiego standardy styl życia. Pogoda tutaj jest zazwyczaj lepsza niż w innych miejscach w Wielkiej Brytanii.

WYMAGANIA

Język Angielski na dobrym poziomie.
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, w pracy lub w rodzinie.
Pozytywne nastawienie do pracy z osobami starszymi, często chorymi.
Gotowość wyjazdu na okres minimum 1 roku.
Ważny paszport lyb Prawo Jazdy( niezbędne do DBS)

NASZA OFERTA

Firma oferuje:
Wynagrodzenie: 8,83 GBP/hr
w tygodniu
Nadgodziny 9,80 GBP/hr
9,40 GBP/hr sobota i niedziela.
Pensja płatna co miesiąc.
Umowę o pracę na warunkach brytyjskich (długoterminowe kontrakty)
Dużo godzin pracy około 48 tygodniowo, lub więcej.
Jedzenie w czasie pracy za darmo ale jedynie kanapki i herbata, obiad za darmo jeżeli się pracuje np. 12 godzin. Kontrakt na co najmniej 12 miesięcy, otwarty czyli nie zaznaczony koniec kontraktu.

Pracodawca zapewnia mieszkanie,
70,00 GBP/tydzień, gaz, elektryczność etc. włączona w koszty. Własny pokój. Jeżeli dwoje ludzi dzieli pokój to każda płaci 45,00 GBP za miesiąc.
Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.
Szkolenia pozwalające uzyskać dyplom zawodowy na terenie Wielkiej Brytanii

Nie znaleziono ofert pracy