Assiste Senior

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook: https://www.facebook.com/522151674536387
Strona www:
Informacje o firmie:

Najbardziej Profesjonalny Serwis opieki nad Starszymi Osobami w Polsce !!!

To pierwsza polska Agencja stworzona na bazie doświadczeń największych instytucji obsługujących Starsze Osoby od ponad 70 lat we Francji.

Profesjonalizm i zaangażowanie naszych opiekunów to nasz największy atut.

Assiste Senior zdobył tak duże uznanie za swoje umiejętności i doświadczenie w różnych obszarach usług.Naszym głównym zadaniem jest opieka nad Osobami Starszymi.

Lepsze,bardziej autonomiczne życie w domu oznacza, iż Assiste Senior towarzyszy ludziom w codziennych czynnościach życiowych takich jak sprzątanie,pranie, przygotowywanie posiłków, ale także pilnowanie Starszych Osób przez całą dobę.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i zaspokaja potrzeby wszystkich naszych klientów.

Assiste Senior od wielu lat angażuje się w proces ciągłej poprawy jakości swoich usług.Opieka Seniora wymusza ciągle nowe metody pracy,które mają na celu dostosowanie i zaspokojenie oczekiwań naszych podopiecznych, formalizację relacji z naszymi opiekunami i ciągłą poprawę funkcjonowania usług opiekuńczych.

Aby Państwa podopieczni czuli się jak najlepiej, ich opiekunowie uczestniczą w licznych szkoleniach, mają wdrażane procedury autodiagnostyki,korzystają z narzędzi standaryzacji usług oraz podlegają licznym kontrolom.

Niewątpliwie znaczący wpływ na jakść działań Assiste Senior ma stosowanie bardzo skomplikowanych procedur w procesie rekrutacji, integracji pracowników i ciągłego ich kształcenia.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Assiste Senior

Nie znaleziono ofert pracy