Bestcare

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://bestcare.com.pl/kontakt/
Informacje o firmie:

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i wymagającymi pomocy w Warszawie, dbając o ich poczucie bezpieczeństwa, godność i komfort. Wiemy, jak ważne jest pozostanie w środowisku, które jest im znane i w którym czują się bezpiecznie, dlatego nasze usługi świadczymy w miejscu zamieszkania podopiecznego.
Dzięki naszemu wsparciu i pomocy członkowie rodziny naszych podopiecznych mogą kontynuować pracę zawodową oraz wykonywać inne obowiązki, wiedząc, że ich najbliżsi otoczeni są kompleksową opieką i troską.

Dbamy o to, żeby relacje opiekunów z podopiecznymi oparte były na wzajemnym szacunku, dlatego starannie dobieramy opiekuna, biorąc pod uwagę życzenia osób starszych, ich stan zdrowia i zainteresowania, potrzebny intelektualne oraz duchowe.

Pracujemy tylko ze sprawdzonym i godnym zaufania personelem, posiadającym odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i dyplomy. Nasze opiekunki i opiekunowie są pełni zrozumienia, empatii i cierpliwości, kierują się potrzebami osób starszych i chęcią niesienia pomocy.

Mogą nas Państwo obdarzyć zaufaniem i mieć pewność, że Wasi najbliżsi są w dobrych rękach.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Bestcare