Echtehilfe24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://www.echtehilfe24.pl/
Informacje o firmie:

Praca dla opiekunek w Niemczech - Echte Hilfe 24 Sp. Z o.o
Echte Hilfe 24 Sp. Z o.o. to profesjonalna i szybko rozwijająca się firma oferująca legalną pracę w Niemczech dla opiekunek osób starszych.

W zawiązku z dużym zapotrzebowaniem ze strony niemieckiej prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko: opiekunka osób starszych w Niemczech.

Wynagrodzenia w Echte Hilfe 24 kształtują się w granicach od 1200-1600 euro netto + bonusy np. urodziny opiekunki, dodatek świąteczny, premie uznaniowe itp.

Dzięki naszym wyspecjalizowanym partnerom z zagranicy posiadamy dużo sprawdzonych i ciekawych ofert pracy z całych Niemiec, które dostosowujemy indywidualnie do kwalifikacji i potrzeb pracownika.
Opiekunka dla osób starszych – dlaczego warto z nami współpracować?
Z wieloletniego doświadczenia wiemy, na czym najbardziej zależy zatrudnianym opiekunkom, wiemy jak trudne bywa rozstanie z rodziną, pobyt za granicą itp.

Dlatego pracownicy Echte Hilfe 24 dla opiekunek osób starszych przebywających na zleceniu w Niemczech są dostępni całą dobę. Reagujemy szybko na wszelkie potrzeby naszych pracowników!

Poczuj się bezpiecznie, pracuj z nami jako opiekunka osób starszych. Oferujemy legalną pracę w Niemczech!

Zgłoś się już dziś: skontaktuj się telefonicznie, wypełnij formularz kontaktowy lub odwiedź nas osobiście. Siedziba naszej firmy znajduje się w woj. zachodniopomorskim.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Echtehilfe24

Nie znaleziono ofert pracy