Veritas care

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://www.veritas-care.pl/
Informacje o firmie:

Agencja Opiekunek Osób Starszych Veritas Care
Veritas Care Ltd, to agencja pracy w Anglii. Jednak siedzibę mamy również w Polsce. Naszym zadaniem jest znajdowanie pracy w Anglii dla Opiekunek osób starszych . Przedstawiamy sprawdzone oferty pracy dla opiekunek u angielskich pracodawców i u klientów bezpośrednich. Jako agencja pracy w Anglii zapewniamy legalną i wysoko płatne zatrudnienie w UK. Oferujemy jedno z najwyższych na rynku wynagrodzeń dla Opiekunek Osób Starszych.

Nasze Opiekunki mogą liczyć na zarobki w przedziale £ 1700-£2400 netto miesięcznie. Jest to nawet do 12 000 zł na rękę w miesiąc. Dlatego tak chętnie wyjeżdżają z nami do pracy w Anglii doświadczone opiekunki, opiekunowie medyczni oraz pielęgniarki. Specjalizacją naszej agencji opiekunek jest model live-in, czyli praca z zamieszkaniem u klienta, gdzie zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia klient (podopieczny). Od 6 lat sukcesywnie się rozwijamy. Działamy również jako agencja opiekunek osób starszych w Niemczech oraz Polsce.

Agencja Opiekunek z misją
Misją Veritas Care jest zapewnienie najwyższej jakości opieki nad osobami starszymi w Wielkiej Brytanii. Równie ważna jest dla nas satysfakcja i zadowolenie z pracy naszych Opiekunów. Jako Agencja Opiekunek zdajemy sobie sprawę z poświęcenia, zaangażowania, wysiłku i serca, jakie każdego dnia wkładają nasi Opiekunowie. Szanujemy ich pracę, niezmiennie cenimy i darzymy zaufaniem.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Veritas care